Soytaş Nakliye, 1953 tarihinde Beşiktaş başta olmak üzere İstanbul genelinde nakliyehizmeti sunmak üzere kurulmuştur.  İstanbul nakliye firmaları arasında en kaliteli hizmeti vermek için çıktığımız bu yolda, müşteri memnuniyetini yüzde 100 kılacak çalışmalara imza attık.

Kurulduğumuz günden bu yana, öncelikle müşterilerimizin bize olan güvenini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürdük. Her zaman müşterisine şeffaf şekilde bilgi veren, sunacağı hizmetin detayını eksiksiz izah ederek müşterinin de gönlünün razı olacağı bir çalışma ile ön planda olmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada güven ve kalite noktasında kesinlikle hedefimize ulaştığımızı ve bu hedeflerimiz sayesinde nakliye sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yerimizi aldık.

1953’ten bu yana değişen ve ortaya çıkan ihtiyaçlara binaen depolama işlemlerine de ihtiyaç duyulması ile nakliye hizmeti yanında depolama hizmeti de sunmaya başladık. Şirket olarak; kesinlikle işinde tecrübeli ve her zaman saygılı personel ile hizmet sunmayı tercih ediyoruz. Geniş nakliye araç filomuz ile sizler için her zaman söz verdiğimiz tarihte nakliye işinizi yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı zarar görmeden taşımak amacıyla mutlaka paketleme işlemi en kaliteli ambalaj kağıtları ile yapıyoruz. Bu konuda eşyalarınızı paketleme anından itibaren işlem sonlanıncaya kadar sigortalıyoruz.

Soytaş Nakliye; kalite, güven ve titiz çalışma üçgeninde sizler için en kaliteli hizmeti sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerinin memnuniyeti ile beraber gelecek başarımızın yıllar boyu bize kalıcı değer olacağını bilmekteyiz.