Fiyatlandırma

Hizmetleriz EŞYA MİKTARI ÜCRETLER
3 +1 / Özel Depo 500 TL (AYLIK )
2+1 / 30 m³ 400 TL (AYLIK )
1+1 / 20m³ 300 TL (AYLIK)
1+0 / 15m³ 250 TL /AYLIK /
MİNİ DEPOLAMA 80 TL / AYLIK /
MIDI DEPOLAMA 120 TL /AYLIK /
MAKSİ DEPOLAMA 140 TL /AYLIK/
ULTRA DEPOLAMA 175 TL / AYLIK /
İletişim

Personel Ücretleri

Servis Ücretleri PERSONEL ARAÇ
Anadolu Yakası Serviz Ücretleri 140 TL 100 TL
Avrupa Yakası Servis Ücretler 150 TL 200 TL

Eşya depolama işlemleri, genellikle çeşitli ihtiyaçlarından hasıl olmaktadır. İnsanlar maddi sebeplerden kaynaklı her zaman ev değişikliğine gidemezler. Ancak hane halkı sayısında artış, kullanılan eşyanın fazlalaşması evlerde kullanım alanını oldukça daraltmaktadır.

Temelde işte bu daralan alanları açmak amacı ile eşyaların evlerden uzaklaştırılması düşünülmüştür. Ancak bir kenarda uzun yıllar boyu saklanan bu eşyalar aslında sonraki dönemlerde kullanılacak şekilde sağlam eşyalar olabilmektedir. Aynı zamanda hatırası büyük ve kıymetli eşyaların da atılmaya kıyılamadığı dönemler olmaktadır.

İnsanlar işlerine yaramasa dahi uzun yıllar bu eşyalarını muhafaza etmek isterler. Atmak asla ve asla çözüm yolu değildir. Bunun için eşyalarını uzun süre temiz depolarda saklamak onlar için oldukça başarılı bir çıkış yolu olmaktadır.

Yeni evlenecek çiftlerin en büyük sıkıntısı düğün öncesi eşya hazırlığıdır. Düğünden çok çok önce düğün paketleri çıktıkça eşyalarını uygun fiyata almak isteyen birçok çift vardır. Ancak eşyaları ucuza alsalar bu defa karşılarına ev kirası derdi çıkacaktır. Çünkü eşyaları bırakacakları bir alana ihtiyaç duyarlar. Oysa düğüne uzun süre varken kimse uzun dönem kira ödemek istemez. İşte tam bu noktada eşya depolama işlemi hayat kurtarıcı niteliğe sahip olmaktadır.

Peki uzun süre iş seyahatine çıkanlara ne demeli? İnsanlar 3-6 ay süreyle iş seyahatlerine gitmektedirler. Bu süreçte ev kirası ödemek gereksiz ve fazladan bir masraf haline gelecektir. Üstelik eşyaların evde çalınması gibi bir durum ile karşılaşmak mümkündür.

Aynı şekilde evde olası bir yangın ve sel baskını gibi bir durum karşısında eşyalar zarar görecektir. İşte tüm bu sıkıntılara karşılık kişi kafası rahat olsun diye eşyalarını depoya bırakmak ister. Çünkü eşya depoları 7/24 güvenlik kameraları ile gözetlenen güvenlikli alanlardır.